Zadzwoń:   piktogram telefonu 883766863 piktogram telefonu 516099068         lub napisz  piktogram mail biuro@akserwis.pl

ul. Wileńska 51, 05-200 Wołomin

Serwis mierników gazu i innych urządzeń

Zakres działalności AK Serwis nie ogranicza się do sprzedaży przenośnych mierników gazu oraz innych urządzeń kontrolno-pomiarowych. Oferujemy szeroki wachlarz usług związanych z serwisem przenośnych mierników gazów Industrial Scientific Corporation oraz urządzeń Oldham. Świadczymy usługi w ramach serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego, a ponadto honorujemy gwarancje innych dystrybutorów.

W ramach świadczonych usług wykonujemy przeglądy i kalibrację mierników gazu oraz podejmujemy się oceny ich stanu technicznego. Informacje o kosztach naprawy przesyłamy klientom w ciągu 24 godzin od dnia dostarczenia urządzenia do serwisu.

Wszystkie naprawy są wykonywane z najwyższą starannością i przez doświadczonych serwisantów. Na czas trwania  naprawy bezpłatnie wypożyczamy przyrządy zastępcze.

Świadczymy usługi doradztwa technicznego przez 24 godziny na dobę i przez 7 dni w tygodniu. Z chęcią doradzimy przy wyborze najlepszych rozwiązań dla Państwa firmy!

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.