Zadzwoń:   piktogram telefonu 883766863 piktogram telefonu 516099068         lub napisz  piktogram mail biuro@akserwis.pl

ul. Wileńska 51, 05-200 Wołomin

Dostawca wykrywaczy gazu AK SERWIS – o firmie

Od wielu lat dostarczamy przedsiębiorcom oraz osobom prywatnym elektroniczne urządzenia kontrolno-pomiarowe, które zapewniają bezpieczeństwo w miejscach, w których występuje zagrożenie wycieku gazów palnych. Nowoczesny i w pełni przystosowany do indywidualnych potrzeb sprzęt pozwala na natychmiastowe reagowanie, co często ratuje ludzkie życie. Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem Industrial Scientific Corporation – znanego na całym świecie, zaufanego producenta detektorów gazowych.

Wiemy, jak ważna jest rola urządzeń, które Państwu oferujemy, dlatego nasza działalność nie ogranicza się jedynie do ich sprzedaży. Prowadzimy szkolenia w zakresie montażu, obsługi oraz właściwej eksploatacji mierników gazu, eksplozymetrów, wykrywaczy nieszczelności i pozostałych urządzeń. W kwestii bezpieczeństwa nie można sobie pozwolić na błędy, dlatego oprócz wysokiej jakości sprzętu, niezwykle ważna jest także umiejętna obsługa.

Przenośne mierniki gazów, narzędzia nieiskrzące – sprzedaż i serwis

W naszym asortymencie, poza całą gamą urządzeń kontrolnych takich jak tlenomierze, metanomierze i wszelkie wykrywacze gazu, znajdą Państwo wysokiej jakości narzędzia nieiskrzące. Są to produkty, które stosuje się w miejscach występowania ryzyka wybuchu. Sprzedajemy m.in. młotki, klucze, a także latarki iskrobezpieczne. Ofertę uzupełniają profesjonalne kombinezony ochronne.

Zapewniamy najwyższy standard usług i produktów, jesteśmy do dyspozycji klientów 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Prowadzimy gwarancyjny i pogwarancyjny serwis urządzeń, również od innych dystrybutorów. Doradzimy najlepsze rozwiązanie i zapewnimy fachową pomoc.

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.