Zadzwoń:   piktogram telefonu 883766863 piktogram telefonu 516099068         lub napisz  piktogram mail biuro@akserwis.pl

 

AK SERWIS – informacje o firmie

AK SERWIS jest dostawcą elektronicznych mierników gazu oraz szeregu innych urządzeń pomiarowych, które chronią i ratują ludzkie życie. Nasza firma jest przedstawicielem Industrial Scientific Corporation, jednego z wiodących światowych producentów detektorów gazu.

W zakresie naszej działalności mieści się sprzedaż mierników gazu, wykrywaczy nieszczelności i innych urządzeń. Zajmujemy się wdrażaniem tych urządzeń oraz przeprowadzaniem szkoleń z zakresu ich obsługi i eksploatacji. Jesteśmy do dyspozycji naszych klientów 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu, świadcząc usługi w ramach serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego. Honorujemy również gwarancję innych dystrybutorów.

Oferta sprzedażowa naszej firmy obejmuje ponadto latarki iskrobezpieczne, narzędzia iskrobezpieczne czy kombinezony ochronne. Zapewniamy najwyższą jakość dostarczanych produktów i konkurencyjne ceny ich zakupu. Zapraszamy do kontaktu – przygotujemy ofertę na miarę Państwa oczekiwań!

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.